Menu
Pirkumu grozs

Preču piegāde

Visas preces atrodas piegādātāju noliktavās (ja nav norādīts savādāk) un to piegādes laiks, atkarībā no piegādātāja, ir no 3 līdz 14 darba dienām.

Bez piegades - pagaidām nav pieejams

Bezmaksas piegāde Rīgā pasūtījumiem virs 400 EUR

Bezmaksas piegāde Latvijā uz OMNIVA pakomātiem pasūtījumiem virs 300 EUR

Saņem preces Omniva pakomātā – piemērota tad, ja nevēlaties gaidīt kurjeru konkrētā laikā. Pasūtījumus var izņemt 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā. Veicot pasūtījumu datpro.lv lapā, vienkārši izvēlaties, kurš no Omniva pakomātiem Jums ir vistuvāk. Pievērsiet uzmanību preces svara un gabarīta ierobežojumiem - līdz 38x64x38cm. Ja izvēlaties šo piegādes veidu, Jūs varat norēķināties ar bankas pārskaitījumu. 1-2 darba dienu laikā, kad datpro.lv klientu konsultants Jūs būs informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir izsūtīts, saņemsiet īsziņu, ka Jūsu pasūtījums ir piegādāts izvēlētajā saņemšanas vietā, kā arī instrukciju, kā rīkoties tālāk. Prece jāizņem 7 dienu laikā pēc īsziņas saņemšanas. Vairāk informācijas skaties - ŠEIT

Saņem preces ar kurjeru jebkurā vietā Latvijā – piemērota tad, ja vēlaties preci saņemt savās mājās. Preces tiek piegādātas tikai līdz mājas (daudzdzīvokļu mājas) ārdurvīm. Lūdzam šajā gadījumā pašiem parūpēties par preces ienešanu mājās (uznešanu dzīvoklī). Ja izvēlaties šo piegādes veidu, Jūs varat norēķināties gan skaidrā naudā (tikai Rīgā), gan ar bankas pārskaitījumu. Preces piegāde notiks 1-2 darba dienas pēc tam, kad datpro.lv klientu konsultants Jūs būs informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir izsūtīts. Pirms preces pieņemšanas vai pavadzīmes parakstīšanas, vizuāli novērtējiet preces ārējo iepakojumu kurjera klātbūtnē!

Saņem preces degvielas uzpildes stacijās Circle K - pagaidām nav pieejams - piemērota tad, ja vēlaties saņemt preces pa ceļam uz mājām vai darbu, kas ir ļoti ērti. Pasūtījumus var izņemt 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā. Veicot pasūtījumu datpro.lv lapā, vienkārši izvēlaties, kura no Circle K stacijām Jums ir vistuvākā. Pievērsiet uzmanību preces svaram un gabarītiem. Circle K degvielas uzpildes stacijās var saņemt vidēja izmēra pasūtījumus - garākā mala līdz 100cm. Ja izvēlaties šo piegādes veidu, Jūs varat norēķināties ar bankas pārskaitījumu. 1-2 darba dienas pēc tam, kad datpro.lv klientu konsultants Jūs būs informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir izsūtīts, saņemsiet īsziņu, ka Jūsu pasūtījums ir piegādāts izvēlētajā saņemšanas vietā, kā arī instrukciju, kā rīkoties tālāk. Pasūtījumi Circle K stacijā jāizņem 7 dienu laikā.

Saņem preces DPD pickup punktā (Paku Bode vai Paku Skapis) - pagaidām nav pieejams – piemērota tad, ja nevēlaties gaidīt kurjeru konkrētā laikā. Veicot pasūtījumu datpro.lv lapā, vienkārši izvēlaties, kurš no DPD pickup punktiem Jums ir vistuvākais. Pievērsiet uzmanību preces svaram un gabarītiem. Paku Skapis ir paredzēts nelieliem sūtījumiem - līdz 36x43x60cm; Paku Bode - vidēja izmēra precēm - garākā mala līdz 100cm. Ja izvēlaties šo piegādes veidu, Jūs varat norēķināties ar bankas pārskaitījumu. 1-2 darba dienas pēc tam, kad datpro.lv klientu konsultants Jūs būs informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir izsūtīts, saņemsiet īsziņu, ka Jūsu pasūtījums ir piegādāts izvēlētajā saņemšanas vietā, kā arī instrukciju, kā rīkoties tālāk. Prece jāizņem 7 dienu laikā pēc īsziņas saņemšanas. Informācija par darba laikiem - ŠEIT

Prece tiek piegādāta rūpnīcas iepakojumā. Tā var atšķirties no attēlā redzamās - komplektā var nebūt baterijas, akumulatori un citi aksesuāri. Lūdzam vadīties pēc ražotāja koda.

Neskaidrību gadījumā, lūdzu, zvaniet (+371) 26-919-888 vai rakstiet mums uz e-pastu - info@datpro.lv